Jak piękne uzębienie wpływa na nasze postrzeganie siebie?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się trudnych stomatologicznych problemów, takich jak dopełnienie ubytków/luk lub odtwarzanie uzębienia. Jest to dostępne dzięki naszej pracowni protetycznej, która tworzy preparaty stomatologiczne potrzebne w tej pracy. Wszystko zaczyna się od udręki klienta z jego uzębieniem. Wynika to z trudności w rozmaitej formie, najczęściej dotyczy to odcienia oraz formy uzębienia lub utraty całości. Z tego powodu jest duże zainteresowanie dzięki stomatologii estetycznej. Takie leczenie poprawia ogólny stan życia, a także umożliwiają  pokazanie siebie w nowym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako milsze oraz bardziej urodziwe.

Pracownia protetyczna – tu zaczyna się droga Twoch nowych zębów

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, realizujemy projekty najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – zobacz. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu zamówienia przychodzą do klientów nieuszkodzone w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. W zakresie naszych zainteresowań jest implantologia. Cechuje się na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Działa to pozytywnie na wytrzymałość zębów oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celutworzymy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Zaawansowane techniki stosowane do poprawy naszych zębów

 Jedną z bardziej zaawansowanych technologii, którymi możemy się pochwalić jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Salony, które chcą uatrakcyjnić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. Znajdziesz tu:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te substancje charakteryzują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta innowacyjna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą odtworzyć większą część uzębienia. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.